Yuccie (Яккі) – нова формація креативних людей із покоління Y.
Вони вірять у неймовірну силу освіти та активно використовують нові ІТ-технології, соцмережі для просування ідей. Yuccie прагнуть не лише втілювати власну мрію, але й заробляти на цьому. (Термін Yuccie вперше використаний
у американському виданні Mashable, автор статті David Infante)

«Їх читають, обговорюють, наслідують. Вони – лідери та трендсетери українських міст. Вони – кумири для інших. Креативні як хіпстери і успішні як "білі комірці". Саме вони багато подорожують світом і потім втілюють першими європейські новинки тут, у нас. Вони головні фахівці-інноватори, створюють бренди і відкривають власний бізнес. Вони формують майбутнє».
Руслан Анфілов голова Фундації креативного бізнесу, автор ідеї українських yuccie
«Ми започатковуємо Рейтинг українських Yuccie. До нього увійдуть найкращі трендмейкери зі всіх областей України. Лідери думок, блогери, креативні підпрємці, фахівці-інноватори. Це саме ті люди, яких читають, яким довіряють. Вони встановлюють модні тенденції у своїх містах. Як правило, у них багато підписників у Фейсбук або Інстаграм. Разом з вами визначимо найкращих!»
Настя Стецевят, власниця магазинів одягу, героїня реаліті-шоу «Серця трьох» на Новому каналі, лейтенант Збройних сил України, учасниця телешоу "Панянки-пацанки. Україна-Польща" (телеканал ТЕТ)
«Криптовалюти, електронні біржі, сучасні технології, інтернет і соціальні мережі — це основні інструменти, які разом з креативністю приводять до успіху. Головна риса Yuccie — будь-яку свою мрію перетворити на успішний прибутковий проект!»
Богдан Сидоренко — підприємець, фахівець з інтернет-бізнесу та продажів на Amazon
«Україна отримала безвіз. І це не лише туризм для нас. Ми маємо багато подорожувати Європою, дізнаватись новинки, долучатись до світових фінансових програм і можливостей. Вже у вересні ми виступаємо співорганізаторами економічного форуму у Любліні, потім їдемо до Берліну та Амстердаму. 25 найкращих зможуть поїхати безкоштовно. Долучайтесь і можливо це будете
саме Ви».
Наталя Мазур — головний менеджер із зовнішньоекономічної діяльності
«Нові технології, креативні ідеї об'єднують усе більшу кількість людей. Освоєння сучасних підходів ведення власної справи дозволить спрямувати зусилля молодої людини для отримання максимального результату від її діяльності. Цього досягти може той, хто готовий долати всі труднощі на шляху до своєї мети».
Михайло Радіо — виконавчий директор
ГО «Фундація креативного бізнесу»
«Маючи мрію, доводиться щодня діяти, аби мрія перетворилась на діючий проект і принесла не лише задоволення, а й прибуток. Я багато подорожую і втілюю новинки в Україні. Окрім того, почав будувати бізнес в Європі. Об'єднавшись, можна зробити набагато більше».
Артем Терез — co-founder мережі міні-кафе
"Stakan Coffee", півфіналіст другого сезону реаліті-шоу "Серця трьох" (Новий канал)
«Мій бренд Kid's house з'явився завдяки мрії. Тепер моє життя в Instagram, в бізнесі, на фестах. Планую новий розвиток. У команді буде круто!»
Вікторія Омельчук — засновник бренду дитячого одягу «Kid's house". Дизайнер, випускниця школи дизайну Андре Тана. Учасниця щорічного модного показу для дітей Ukraine Fashion Week Kids
«Моя студія спочатку була хоббі. Потім переросла в шалену мрію. Тепер це для мене і життя, і бізнес. Працюючи в команді, впевнена досягну ще більшого і на новому рівні».
Валентина Sharm-S — керівник, хореограф
та засновник студії "Sharm-s"
«Ми живемо у неймовірний час і маємо використовувати всі його можливості».
Андрій Станіславський — виконавчий директор
ГО «Європейська молодіжна ліга», засновник лейблу та студії звукозапису "Хвилі Music", лідер молодіжної тусовки 2000-х.
17 травня 2018 року, об 11:00
в прес-центрі інформаційного
агентства "Українські Новини"
відбулася прес-конференція
на тему: "Старт всеукраїнського
рейтингу "Трендмейкерів та блогерів Yuccies".
Made on
Tilda